Події

Повного перекриття руху мостом Патона в Києві під час його реконструкції не буде - Кличко

Роботи з реконструкції моста Патона в Києві зможуть розпочати вже найближчим часом після завершення проектних робіт, при цьому перекриття руху не планується, повідомляється на сайті мера Києва Віталія Кличка.

"Міст перебуває в аварійному стані. І вже найближчим часом ми зможемо здійснити проектування і розпочати роботи з його реконструкції. Місто нарешті отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів. Хочу зазначити, що повністю перекривати рух ми не будемо. Бо міст Патона – це одна з важливих транспортних артерій, що з’єднує правий берег з лівим", - повідомив Кличко під час онлайн-брифінгу в п'ятницю.

За його словами, повна реконструкція, за попередніми підрахунками фахівців, коштуватиме близько 7 млрд грн.

Мер також зазначив, що передбачено заміну залізобетонної монолітної плити на сталеву, що значно полегшить конструкцію моста.

"План реконструкції передбачає і додаткову смугу руху. Тобто загалом їх буде вісім. Точно буде прибрана реверсна смуга, через яку на мосту трапляється чимало ДТП. Влаштують також сучасне бар’єрне огородження між напрямками руху. Облаштують велодоріжки", - розповів Кличко.

Міст ім. Патона введено в експлуатацію в 1953 році. Через нього проходить міжнародна траса Е95, кілька тролейбусних і автобусних маршрутів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ