Інтерфакс-Україна
19:15 27.09.2020

Канада пропонує Україні допомогу в зв'язку з катастрофою АН-26 в Харківській області

1 хв читати
Канада пропонує Україні допомогу в зв'язку з катастрофою АН-26 в Харківській області

Влада Канади пропонує Україні допомогу після авіакатастрофи літака Збройних сил України АН-26 в Харківській області, повідомив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань.

"Я запропонував будь-яку допомогу, яка може знадобитися Україні в ці непрості часи", - написав міністр у своєму мікроблозі Твіттер.

Також він повідомив, що переговорив з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою і висловив свої співчуття від імені Канади після краху військового літака і загибелі курсантів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

В Україні на 90 днів подовжать воєнний стан і мобілізацію - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА