16:09 28.09.2020

Українців просять утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, близьких до зони бойових дій, - посольство

2 хв читати
Українців просять утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, близьких до зони бойових дій, - посольство

Посольство України в Азербайджані закликає громадян України утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, розташованих біля зони бойових дій, у зв'язку із загостренням безпекової ситуації на лінії зіткнення між збройними силами Вірменії та Азербайджану.

"Посольство закликає громадян України проявляти пильність та обережність під час дії воєнного стану, введеного в Азербайджані у зв’язку із загостренням військово-політичної ситуації в країні. У цьому контексті закликаємо уникати будь-яких публічних заходів, які не санкціоновані офіційною владою Азербайджанської Республіки", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому посольством у понеділок.

Також у дипломатичній місії рекомендують дотримуватися обмежень, передбачених законодавством Азербайджану під час дії комендантської години з 21:00 до 6:00, впровадженої з 28 вересня в містах Баку, Гянджа, Сумгаїт, Євлах, Мінгячевір, Нафталан, Абшеронському, Джебраїльському, Фізулінському, Агджабедінському, Бейлаганському, Агдамському, Бардінському, Тертерському, Геранбойському, Гейгельскому, Дашкесанському, Гедабейському, Товузському, Шамкірському, Газахському та Агстафінському районах.

"Інформуємо, що в районах, де введено комендантську годину, заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних дозволів та документів, що засвідчують особу; встановлено спеціальний режим в'їзду-виїзду та діють обмежувальні заходи щодо використання транспортних засобів. У разі необхідності, для визначеної категорії громадян, спеціальний дозвіл можна отримати за допомогою порталу icazələr icazə-e.gov.az", - ідеться в повідомленні.

В екстрених випадках, пов'язаних із загрозою життю і здоров'ю громадян України на території Азербайджану, в посольстві просять негайно телефонувати за номером своєї гарячої лінії: +994502557518 (мобільний) або телефон чергового +994124494095 (стаціонарний). Крім того, можна надіслати повідомлення на електронну адресу посольства emb_az@mfa.gov.ua.

Також у посольстві рекомендують зареєструватися в системі "Друг" Міністерства закордонних справ України, до якої можна внести свої дані та повідомляти МЗС і всім зарубіжним дипломатичним установам про своє перебування в певній країні, зокрема й на території Азербайджану.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Житомирщині розпочато 6 кримінальних проваджень через порушення виборчого законодавства - поліція

На Сумщині на виборах проголосували 35,4% виборців - ОДА

Центральна влада має почати слухати місцеве самоврядування, яке налаштоване на конструктивну роботу - Філатов

На місцевих виборах Зеленський зловживав адмінресурсом - Айвазовська

"Слуга народу" шукатиме партнерів у місцевих радах серед конструктивних сил, з якими немає жорсткого протистояння, як-от із "Пропозицією" в Дніпрі - Корнієнко

Екзит-пол муніципального каналу з виборів мера Запоріжжя: Буряк - 60,6%, Тишечко - 14,8%, Прозапас - 11,4%

Соціологи пояснили, що деякі інтерв'юери залишали своїх дітей проводити опитування "5 запитань від президента" - координатор

Екзит-пол "Савік Шустер Студії" у Вінниці: до міськради проходять "Українська стратегія Гройсмана", "Євросолідарність", "Слуга народу" та "ОПЗЖ"

Через низьку явку наступні 5 років у людей виникатимуть запитання щодо легітимності того чи іншого мера - Корнієнко

"Слуга народу" зберігає вектор на об'єднання країни, а місцевим радам слід займатися не політикою, а вирішенням конкретних проблем - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА