Інтерфакс-Україна
17:26 28.09.2020

CБУ блокувала масштабну контрабанду бурштину до однієї з азійських країн

1 хв читати
CБУ блокувала масштабну контрабанду бурштину до однієї з азійських країн

Співробітники Служби безпеки України блокували масштабний канал контрабанди обробленого бурштину з північних районів Рівненської області до однієї з азійських країн, повідомляє прес-центр СБУ.

"У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що організував незаконний бізнес громадянин однієї із Закавказьких держав спільно з українцями. Ділки скуповували незаконно видобутий бурштин із північних районів Рівненщини. Обробку "сонячного каміння" зловмисники здійснювали на виробничих потужностях приватного підприємства у Рівненській області" , - йдеться у повідомленні.

Так, ювелірні вироби з підробленими товарно-супровідними документами вивозили з країни через міжнародні пункти пропуску в аеропортах "Бориспіль" та "Львів".

Зазначається, що під час обшуків правоохоронці вилучили 833 кг бурштину, зокрема 169 кг готових виробів, 401 кг обробленого каменю, 263 кг необробленого каменю загальною вартістю майже 4 млн грн. Також виявлено обладнання для обробки бурштину, документи, комп'ютерну техніку.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно і оголошення підозр причетним особам.

Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 240-1 Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан: Угорщина не буде впроваджувати заходи Міграційного пакту, повстання починається

Інші країни звертаються до України щодо розробки та тестування жіночих бронежилетів

ЄС спільно з Україною завершують розгляд мирного плану Трампа – ЗМІ

Глава МВС: встановлено учасників нападу на артистів ансамблю "Гуцулія", це хлопці віком від 17 до 21 року

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення у 2-4 черги проти 2,5-4 черги у понеділок

БЕБ та JustGroup уклали меморандум щодо розвитку управлінської команди та посилення інституційної спроможності

Міноборони запроваджує "Чекін мобілізованого" і трекінг шляху військовозобов'язаного

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА