Інтерфакс-Україна
07:17 29.09.2020

Поліція встановлює обставини підпалу сільгосптехніки на Харківщині

1 хв читати
Поліція встановлює обставини підпалу сільгосптехніки на Харківщині

Поліція почала кримінальне провадження за фактом пожежі, в результаті якого в с.Бударки Харківської області була пошкоджена техніка сільгосппідприємства.

"В результаті події повністю згорів трактор Т-170, ще 2 трактори і 2 сівалки частково пошкоджені вогнем ... Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Пожежа почалася в понеділок уранці. Повідомлення про спалах надійшло до поліції близько 05:00 від директора сільгосппідприємства.

На місце події виїжджали співробітники районної поліції і Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Поліцейські оглянули місце події і вилучили речові докази.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА