Інтерфакс-Україна
11:05 30.09.2020

Усі 116 посольств і консульств України за кордоном тестують послугу онлайн-черги - МЗС

2 хв читати
Усі 116 посольств і консульств України за кордоном тестують послугу онлайн-черги - МЗС

Міністерство закордонних справ України завершило підключення всіх 116 консульств і посольств України за кордоном до системи запису в онлайн-черги в тестовому режимі, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Тепер усі 116 консульств і посольств України мають цей зручний інструмент. Тепер не треба приходити громадянам навмання для того, щоб отримати послуги. Можна завчасно записатися, отримати своє вікно, відправити документи для їх попереднього розгляду", - сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу.

Міністр зазначив, що електронна черга – це насамперед економія часу для громадян.

"По-друге, це безпека наших громадян в умовах пандемії. Жодного скупчення людей, все буде дуже врегульовано. По-третє, це викорінює корупцію, оскільки вже людина подає документи онлайн, співробітник заздалегідь бачить, чи всі документи подано, чи належним чином вони оформлені, мінімізовано так званий людський фактор, і на вході до посольства ніхто вас не смикатиме за руку з пропозицією посприяти в поданні документів", - пояснив Кулеба.

За його словами, завдяки електронній черзі МЗС зможе накопичувати "big data" - великі дані: краще оцінювати потреби громадян, навантаження на консулів й оптимізувати роботу консульських відділів.

Міністр додав, що МЗС не збиратиме приватних даних, якими не хочуть ділитися громадяни, а всі отримані дані використовуватимуть для подальшого підвищення якості сервісів МЗС.

"Безумовно, через пандемію в деяких країнах посольства змушені працювати в особливо складних умовах, це вимоги коронавірусного часу. Я сподіваюся, ви ставитиметеся до цього з розумінням", - наголосив Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого обстрілу Слатина на Харківщині поранено жінку

Прем'єр Норвегії підтримує припинення вогню перед переговорами про мир в Україні

Україна сподівається на практичну участь Норвегії у гарантіях безпеки України - Зеленський

На Одещині правоохоронці припинили злочинний вплив "тіньового куратора Бесарабії"

Директорка підприємства організувала постачання неякісного вершкового масла Нацгвардії - ДБР

Зеленський обговорив з премʼєром Норвегії роботу з партнерами над гарантіями безпеки

Келлог повідомив про складний переговорний процес щодо гарантій безпеки для України

Сім'я адвокатів із Запоріжжя займалася схемами для ухилянтів – СБУ

Україна розраховує на посилення співпраці з США у релігійній сфері - заступник керівника ОП

Коаліція охочих працює над прокладанням шляху до справедливого і тривалого миру в Україні – прем'єр Норвегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА