Інтерфакс-Україна
14:09 30.09.2020

ВР у жовтні працюватиме в режимі пленарних засідань лише один день

1 хв читати
ВР у жовтні працюватиме в режимі пленарних засідань лише один день

Верховна Рада ухвалила постанову №4171 "Про внесення змін до календарного плану проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за документ на засіданні в середу проголосував 281 народний депутат.

Згідно з текстом постанови, пленарні засідання в четвер та п'ятницю будуть замінені на роботу в комітетах, наступні два тижні (5-9 жовтня та 12-16 жовтня - ІФ) депутати також проведуть не в режимі засідань, а працюючи в комітетах, комісіях, фракціях і групах.

Засідання Верховної Ради відбудеться лише у вівторок, 20 жовтня, а в решту днів місяця парламентарі працюватимуть із виборцями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА