Інтерфакс-Україна
16:04 30.09.2020

Суд визнав антикорупціонера Шабуніна винним в корупції

1 хв читати

Печерський райсуд Києва визнав керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна винним в скоєнні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією. Відповідне рішення суддя Білоцерківець О.А. виніс у середу, 30 вересня.

«Встановлено, що Віталій Шабунін, будучи членом Конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) несвоєчасно, без поважних причин, подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік і порушив вимоги закону України «Про запобігання корупції», - йдеться в рішенні.

Протокол про відповідне правопорушення був складений співробітниками Нацполіціі і переданий в суду 7 серпня 2020 року.

Суд визнав В.Шабуніна винним і наклав стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

 

ОСТАННЄ

17 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Безпека може бути гарантована, якщо домовленості, зокрема у Вашингтоні, будуть реалізовані - Зеленський

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА