Інтерфакс-Україна
09:31 01.10.2020

За фактами пожеж на Луганщині відкрито сім кримінальних проваджень - поліція

1 хв читати
За фактами пожеж на Луганщині відкрито сім кримінальних проваджень - поліція

За фактами пожеж у Луганській області, унаслідок яких загинули чотири людини і 12 постраждали, правоохоронці відкрили сім кримінальних проваджень, повідомляє Національна поліція України.

"30 вересня на території Луганської області зафіксовано 146 пожеж у 32 населених пунктах. Найбільш масштабні пожежі сталися в лісових масивах Новоайдарського, Старобільського, Попаснянського та Станично-Луганського районах", - йдеться у повідомленні.

Так, до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) внесено сім кримінальних проваджень за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України.

Зазначається, що на цей момент локалізовано та ліквідовано пожежі на території Попаснянського та Старобільського районів.

Унаслідок пожеж загинули чотири людини - 70-річний машиніст Сєвєродонецького міськводоканалу, 46-річний лісник, 79-річна жителька с. Воронове і 84-річна мешканка Новоайдарського району. Також до Сєвєродонецької лікарні госпіталізували 10 постраждалих із с. Сиротине, Воронове та м. Лисичанськ.

"Евакуйовані жителі населених пунктів Воронове, Сиротине та Метьолкіне, які не мають житла, до двох евакуаційних пунктів, розташованих у середній загальноосвітній школі №8 та №17 м. Сєвєродонецька", - додали в поліції.

У Сєвєродонецьку співробітники патрульної поліції також перекрили рух на перехресті Б. Ліщини - вул. Пивоварова, кільцеву дорогу поблизу населеного пункту Метьолкіне.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: ЄС готує нові санкції проти Білорусі через загострення ситуації на кордоні з Литвою

Українські аудіогіди впроваджують у 15 музеях Парижа

Туреччина різко скоротила імпорт російської нафти Urals у листопаді через санкції США - ЗМІ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА