17:05 01.10.2020

МЗС висловив протест Білорусі у зв'язку з участю представника окупаційної влади Криму у Форумі регіонів Білорусі та РФ

2 хв читати
МЗС висловив протест Білорусі у зв'язку з участю представника окупаційної влади Криму у Форумі регіонів Білорусі та РФ

Радник-посланник посольства Білорусі в Україні був запрошений 1 жовтня до МЗС України для надання пояснень у зв'язку з участю в VII Форумі регіонів Білорусі та РФ у форматі відеоконференції представника російської окупаційної адміністрації Володимира Константінова.

"Україна вважає неприпустимими такі недружні кроки білоруської сторони, які ставлять під сумнів приналежність до України тимчасово окупованої Росією АР Крим і Севастополя", - повідомляється на сайті МЗС України в четвер.

Представник посольства Білорусі у відповідь запевнив, що офіційна позиція Білорусі на підтримку територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах жодним чином не змінилася, йдеться в повідомленні українського зовнішньополітичного відомства.

У ході зустрічі було також порушено питання щодо недружнього інциденту із зупинкою та доглядом автомобіля посла України в Білорусі Ігоря Кизима на українсько-білоруському кордоні. У МЗС повідомляють, що досі не отримали офіційних роз’яснень Мінська щодо цього інциденту.

Українські дипломати також  висловили занепокоєння у зв’язку з продовженням репресій проти учасників мирних протестів у Білорусі. "Україна категорично відкидає звинувачення білоруської сторони у нібито втручанні України у внутрішні справи Білорусі, а у помітній останнім часом відчайдушній риториці білоруських чиновників вбачає, на жаль, притаманний МЗС Росії епістолярний жанр", - ідеться в повідомленні.

У МЗС також зазначили, що запросили для надання пояснень радника-посланця посольства Білорусі у зв'язку з відсутністю посла Білорусі в Києві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА