Інтерфакс-Україна
12:58 03.10.2020

В Україні понад 16 тис. осіб госпіталізовано з підтвердженим діагнозом і підозрою на Covid-19, заповнено 53,9% ліжко-місць - Степанов

1 хв читати
В Україні понад 16 тис. осіб госпіталізовано з підтвердженим діагнозом і підозрою на Covid-19, заповнено 53,9% ліжко-місць - Степанов

76 осіб госпіталізовано з підтвердженим діагнозом і підозрою на Covid-19, загалом заповнено 53,9% ліжко-місць, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Як розповів міністр на брифінгу в суботу вранці, за минулу добу в Україні встановлено антирекорд за кількістю нових випадків захворювання Covid-19: 4 661 людина, з них 228 дітей і 246 медпрацівників, госпіталізовано при цьому 877 осіб.

"92 летальних випадки, що є рекордним показником з початку пандемії, одужали 2 146 осіб", – додав Степанов

Він зазначив, що на сьогодні в лікарнях перебувають 16 076 хворих із підтвердженим діагнозом і пацієнтів з підозрою на Covid-19. Із 29 827 ліжко-місць, відведених для хворих з коронавірусною інфекцією, поки що заповнено 53,9%.

"У країні спостерігається зростання кількості пацієнтів із важким перебігом хвороби", - наголосив міністр.

Крім того, міністр звернувся до уповноважених контролюючих органів посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, особливо в місцях масового скупчення людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА