07:14 04.10.2020

SpaceX знову спробує 5 жовтня запустити на орбіту 60 інтернет-супутників Starlink

2 хв читати
SpaceX знову спробує 5 жовтня запустити на орбіту 60 інтернет-супутників Starlink

Американська компанія SpaceX наступного понеділка планує здійснити чергову спробу запуску на орбіту важкої ракети-носія Falcon 9 з новою партією з 60 міні-супутників для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, повідомив спеціалізований сайт Spaceflight Now.

Запуск 13-ї за рахунком групи інтернет-супутників Starlink планується 5 жовтня о 07:51 за часом Східного узбережжя США (14:51 по Києву) зі стартового комплексу 39А космічного центру імені Кеннеді у Флориді.

Це буде вже п'ята спроба вивести ці супутники на орбіту з середини вересня. Вони відкладалися через технічні проблем і несприятливі погодні умови. Під час останньої спроби 1 жовтня запуск був скасований за 18 секунд до старту через показники одного з датчиків наземних систем.

Попередня партія з 60 супутників Starlink була успішно запущена 3 вересня. Орбітальне угруповання SpaceX, яке почало розгортатися в травні минулого року, вже складається з 713 космічних апаратів. Нині компанія SpaceX є найбільшим супутниковим оператором у світі.

У перспективі компанія SpaceX планує розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів даного типу (а в подальшому - з 30 тис.) для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет в будь-якому куточку планети. SpaceX повідомила, що вже в 2020 році супутники забезпечать інтернет-покриттям всю територію Північної Америки, а до 2021 року буде охоплена майже вся планета. Загальна сума інвестицій в реалізацію проекту оцінюється в $ 10 млрд.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА