Інтерфакс-Україна
07:18 04.10.2020

Зеленський нагородив працівників Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський з нагоди 120-річчя від дня заснування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької підписав указ про відзначення державними нагородами працівників театру.

Відповідний указ №419 / 2020 від 2 жовтня опубліковано на сайті глави держави.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 120-річчя від дня заснування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької нагороджуються:

Почесним званням "Народний артист України": солістка опери, провідний майстер сцени Наталія Дацько, солістка опери Любов Качала, диригент Мирон Юсипович.

Почесним званням "Заслужений артист України": солістка опери Людмила Осташ, диригент-постановник Ірина Стасишин.

Почесним званням "Заслужений працівник культури України": завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда, директор-розпорядник Андрій Митроган.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президенти Кіпру та Латвії обговорили ситуацію на Близькому сході та в Україні, висловившись за продовження її підтримки

У Стрийському ТЦК помер чоловік, призначено службове розслідування

Трамп підписав указ щодо продовження роботи TikTok у США на 90 днів

Радбез ООН проведе екстрене засідання у пʼятницю щодо ударів РФ по Україні

ДТЕК вперше в Україні адаптував наземні робочі місця шахти під потреби людей з обмеженими можливостями

Зеленський обговорив з Лагард перспективи використання заморожених російських активів

"Метінвест" допоміг в обладнанні п’яти командно-штабних машин для підрозділів Сухопутних військ України

Наглядова рада YES зібралась у Києві для підготовки щорічної зустрічі

Україна працює над введенням санкцій проти газовозів, які РФ хоче використовувати для своїх проєктів, - Зеленський

У Києві поновлено роботу сервісу оплати проїзду в наземному транспорті qr-квитками після технічного збою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА