Інтерфакс-Україна
19:21 04.10.2020

Провладна партія лідирує на виборах в парламент Киргизстану

1 хв читати
Провладна партія лідирує на виборах в парламент Киргизстану

Політична партія "Мекенім Киргизстан" (Батьківщина Киргизстан) лідирує на виборах в парламент Киргизстану, повідомляє ЦВК країни в неділю.

Згідно з попередніми даними, що надходять з автоматичних пристроїв, що зчитують урни, провладна партія "Мекенім Киргизстан" набирає 21,9% голосів виборців. Партія "Бірімдік" (Єдність) набирає 21,61% голосів, партія "Киргизстан" - 9,6%.

У неділю в Киргизії закрилися виборчі дільниці для голосування на виборах до парламенту країни. У виборах взяли участь 16 політичних партій.

На центральний сервер ЦВК Киргизстану надходять дані з виборчих дільниць на всій території країни в режимі реального часу.

Парламент Киргизстану складається зі 120 депутатів, які обираються кожні п'ять років. Вибори проводяться за пропорційною системою. Згідно з конституцією Киргизстану, політична партія, яка перемогла на виборах, може розраховувати максимум на 65 депутатських мандатів, незалежно від набраних голосів.

Відповідно до закону про вибори депутатів парламенту республіки, в розподілі мандатів можуть брати участь тільки партії, які набрали 7% і більше відсотків голосів виборців від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні, і не менше 0,7% в кожній з семи областей країни і містах Бішкек і Ош. У законі не передбачений поріг явки, вибори вважаються такими, що відбулися, за будь-якої активності виборців.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив ракетою по підприємству на околиці Ніжина – ОВА

У Мінкультури назвали лист дієвців культури і активістів із звинуваченнями частиною інформкампанії проти відомства

На Алеї захисників у Києві відкрили памʼятний знак ССО – КМВА

Сенатор Грем до росіян: Війна Путіна робить Росію не великою, а державою-ізгоєм

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА