Інтерфакс-Україна
19:49 04.10.2020

Трамп почувається краще, заявляє його лікар

1 хв читати
Трамп почувається краще, заявляє його лікар

Президент США Дональд Трамп, який проходить лікування від коронавірусу COVID-19, йде на поправку, заявив у неділю його лікар Шон Конлі.

"З часу нашої попередньої розмови з вами (журналістами - ІФ), стан здоров'я президента Трампа продовжив поліпшуватися", - наводять його слова американські ЗМІ.

Конлі наголосив, що як і при будь-якому захворюванні, стан президента іноді поліпшується, а іноді - погіршується. Зокрема, у Трампа часом спостерігалося недостатнє насичення крові киснем. У результаті лікарі почали давати йому стероїд - Дексаметазон.

Зі свого боку, один із лікарів Трампа Браян Гарібальді висловив надію, що за сприятливого розвитку подій пацієнта можна буде виписати вже в понеділок.

"Ми сподіваємося, що зможемо планувати його повернення в Білий дім не раніше понеділка", - сказав він.

Медики щодня проводять брифінги для преси з приводу стану здоров'я Трампа.

Раніше сам Трамп, який перебуває на лікуванні у військовому госпіталі імені Волтера Ріда, заявляв, що почувається краще і хоче якомога швидше повернутися до роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

"Укренерго" збільшила на денні години обмеження енергоспоживання у вівторок

Українець, якого звинувачують в атаці на Nord Stream, розпочав голодування у в'язниці – ЗМІ

Нацполіція в Одесі затримала зловмисника, який за гроші пропонував ухилянту працевлаштування до СБУ

Експравоохоронця з Буковини судитимуть за продаж підроблених водійських посвідчень - ДБР

Судитимуть батька-вихователя за зґвалтування та розбещення підопічних дівчат – прокуратура

Пластичному хірургу приватної клініки Києва повідомлено про підозру через смерть пацієнтки під час операції

У передмісті Харкова 6 постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА

З лінії фронту у Донецькій області евакуйовано 228 людей, у тому числі 69 дітей - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА