Інтерфакс-Україна
09:23 05.10.2020

КПВВ "Станиця Луганська" відновив роботу

1 хв читати
КПВВ "Станиця Луганська" відновив роботу

У Луганській області в понеділок уранці відновив роботу контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська", повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

"У зв'язку зі зниженням рівня пожежонебезпеки в регіоні, згідно з рішенням командувача об'єднаних сил, КПВВ "Станиця Луганська" відновив функціонування сьогодні, 5 жовтня, з 9:00", - ідеться в оприлюдненому прес-службою повідомленні.

У відомстві нагадують, що роботу КПВВ було припинено 1 жовтня у зв'язку з небезпекою поширення пожеж і детонації боєприпасів.

"Нагадуємо громадянам, що всі КПВВ на Донбасі працюють за осіннім графіком щодня з 7:00 до 18:30, при цьому, з міркувань безпеки, в бік тимчасово окупованої території України після 18:00 громадян не пропускатимуть", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

Посли ЄС обговорять результати зустрічі Трампа та Путіна

На Алясці могла бути досягнена попередня домовленість щодо повітряного перемирʼя до зустрічі Трампа, Зеленського і Путіна - журналіст

Розмова Зеленського та Трампа була тривалою - ОП

Тема проведення зустрічі Трампа, Путіна і Зеленського на саміті РФ-США не порушувалася, стверджує Ушаков

Трамп зараз розмовляє із Зеленським - Білий дім

Росіяни демонструють фейкові "перемоги", знімаючи постановочні відео, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА