11:19 05.10.2020

Глава ЄК пішла на самоізоляцію через загрозу зараження COVID-19

1 хв читати
Глава ЄК пішла на самоізоляцію через загрозу зараження COVID-19

Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн у понеділок повідомила, що перебуває в самоізоляції, оскільки минулого тижня брала участь у зустрічі з людиною, в якої виявили коронавірус.

"Мене поінформували про те, що минулого вівторка я брала участь у зустрічі, на якій була присутня людина, в якої учора (в неділю - ІФ) тест показав позитивний результат на COVID-19. Відповідно до чинних правил, я ізолююся до завтрашнього ранку", - написала фон дер Ляєн у своєму Twitter.

При цьому голова Єврокомісії зазначила, що пройшла тест на коронавірус у четвер, 1 жовтня, він виявився негативним.

Фон дер Ляєн повідомила, що в понеділок знову пройде тест на COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА