Інтерфакс-Україна
07:17 07.10.2020

На Буковині за добу лабораторно підтвердили 145 випадків захворювань коронавірусом

1 хв читати

Станом на вечір вівторка в Чернівецькій області зареєстровано 145 нових випадків захворювання коронавірусом, повідомив голова Чернівецької обласної держадміністрації Сергій Осачук в Facebook.

За інформацією Чернівецької ОДА, 6 жовтня в області підтвердили 145 випадків зараження коронавірусом, одужали 76 заражених. Усього в області зафіксували 15 589 випадків COVID-19 і 8 436 видужань.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА