14:17 07.10.2020

Україна та Велика Британія підпишуть Угоду про стратегічне партнерство та Меморандум про розвиток ВМФ України на £1,25 млрд - Зеленський

2 хв читати
Україна та Велика Британія підпишуть Угоду про стратегічне партнерство та Меморандум про розвиток ВМФ України на £1,25 млрд - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що під час його офіційного візиту до Великої Британії буде підписано два важливих стратегічних документи: Угоду про стратегічне партнерство і торгівлю між країнами та Меморандум про розвиток Військово-Морського флоту України на £1,25 млрд.

"Дуже важливий візит. Я вважаю, що історичний візит. Насамперед очікуємо зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Буде предметна зустріч, підпишемо важливу історичну угоду про стратегічне партнерство і торгівлю між нашими країнами, яка дає можливість продовжити і розширити угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами після того, як Велика Британія вийде з ЄС", - сказав він у коментарі з нагоди початку візиту до Великої Британії, переданому агентству "Інтерфакс-Україна".

Зеленський зазначив, що також буде підписано Меморандум про розвиток Військово-Морського флоту України.

"Важливий стратегічний документ. Будемо на військово-морській базі, підпишемо цей меморандум на суму £1,25 млрд. Ми всі вірили, що знову з'явиться Військово-Морський флот в Україні. І мені здається, що це такий важливий сильний крок", - зазначив він.

Президент розповів, що також планується зустріч із представниками британської королівської сім'ї.

"Одне із пріоритетних питань для нашої країни, у чому британці справді професіонали, - це інфраструктура для психологічної передусім реабілітації для наших воїнів, наших ветеранів. Я думаю, що тут ми отримаємо підтримку з боку Великої Британії", - наголосив він.

Окрім того, Зеленський анонсував зустрічі з українською громадою і з британським бізнесом. "Окремо буде зустріч із мером Лондона-Сіті. Це моя мрія - побудувати Київ-Сіті. Будемо про це говорити", - додав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА