Інтерфакс-Україна
08:43 08.10.2020

Всесвітній економічний форум відбудеться 18-21 травня 2021 року в швейцарському Люцерні

1 хв читати
Всесвітній економічний форум відбудеться 18-21 травня 2021 року в швейцарському Люцерні

Щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), яке мало відбутися в Давосі в січні 2021 року, буде проведено 18-21 травня 2021 року в швейцарському Люцерні.

"Засідання відбудеться за умови виконання всіх умов, які дозволять гарантувати охорону здоров'я та безпеку його учасників і місцевого населення", - йдеться в повідомленні ВЕФ.

Засідання, темою якого стане "Велике перезавантаження", сфокусується на пошуку рішень для ключових глобальних проблем, зокрема на виробленні спільного шляху відновлення економіки після кризи, викликаної пандемією коронавірусу, зазначається в прес-релізі.

ВЕФ оголосив про перенесення заходу, який щороку проходить в Давосі, ще в серпні, але конкретні дати, а також інші подробиці, тоді не повідомив.

Передувати травневому заходу буде онлайн-форум "Давоські діалоги", який пройде протягом тижня c 25 січня 2021 року, під час якого світові лідери поділяться своїми поглядами на ситуацію в світі.

ВЕФ розраховує, що в 2022 році зможе провести своє щорічне засідання в Давосі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інститут омбудсмана провів з апаратом уповноваженої з прав людини в РФ обмін листами військовополонених

Вадефуль: Путін повинен довести світові, що він готовий припинити війну проти України

Нові санкції ЄС не включатимуть обмеження на імпорт російських енергоносіїв - ЗМІ

Через ворожі обстріли Донеччини загинула 1 людина, ще 6 – поранені – ОВА

За останні тижні із СЗЧ повернулося понад 1700 бійців, процес триває – директор ДБР

Бережна має намір бути присутньою на церемонії перепоховання останків, виявлених у колишньому селі Пужники

Єрмак повідомив про повернення з окупованої території ще однієї дитини

Україна та Велика Британія спільно розвиватимуть систему реабілітації українських ветеранів

Спільна українсько-польська експедиція завершує пошуково-ексгумаційні роботи у Львові - Мінкультури

Осередки пожеж на Сумщині локалізовані – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА