Інтерфакс-Україна
14:16 08.10.2020

В Україні запустили чат-бот для юридичної допомоги переселенцям

2 хв читати
В Україні запустили чат-бот для юридичної допомоги переселенцям

Презентація онлайн-послуги для переселенців - чат-боту "Юридичний радник для тимчасово переміщених осіб", який працює на платформах Viber і Telegram, відбулася в Києві в четвер.

"Чому саме чат-бот? По-перше, ми знаємо, що це дуже зручно, тому що є меню, підказки, й система згрупована так, що найбільш затребувані питання виникають насамперед. Це також дуже зручно і практично, тому що не потрібно нічого додатково завантажувати, й достатньо лише мати вже встановлений наявний месенджер", - сказав заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Снавер Сейтхалілєв на прес-конференції в Києві в четвер.

Чат-бот призначений не лише для переселенців, а і для всіх постраждалих від конфлікту на сході України, зокрема жителів тимчасово окупованих територій і лінії розмежування, розповіла проектний менеджер, юрист благодійного фонду "Право на захист" Дарина Лисенко.

За її словами, перевагами "Юридичного радника" є те, що він працює 24 години на добу, пропонує легкий пошук відповідей і ні до чого не зобов'язує. В ньому немає реєстрації, він безкоштовний і надає допомогу, незалежно від віку людей.

"Крім того, є можливість зворотного зв'язку. Людина завжди має можливість звернутися до юриста ... якщо, наприклад, питання зовсім вузьке або спеціалізоване й потребує більше інформації, залучення до цієї проблеми. В цьому випадку є можливість зв'язатися через гарячу лінію, електронну пошту, написати на сторінку у Facebook "Юридичного радника для переселенців", - пояснила Лисенко.

За допомогою чат-боту можна отримати відповіді на запитання про пенсії, особисті документи, соціальні виплати. Також у чат-боті можна ознайомитися з житловими програмами. Ще одна категорія питань чат-боту - "Перетин і КПВВ", у якій можна отримати інформацію про в'їзд на тимчасово окуповану територію і виїзд із неї, виїзд за межі України, роботу КПВВ. Крім того, в "Юридичному раднику" є ще шість основних блоків, зокрема "зайнятість", "сімейні питання", "смерть, поранення", "освіта", "виборчі права" та "карантин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА