Інтерфакс-Україна
16:43 08.10.2020

У Києві у 2021 році відкриють міський дитячий кардіоцентр - Кличко

2 хв читати
У Києві у 2021 році відкриють міський дитячий кардіоцентр - Кличко

Київський міський дитячий кардіологічний центр планують відкрити у 2021 році на базі Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"На початку вересня Київрада підтримала дуже важливе рішення для збереження тисяч життів маленьких киян - про створення Київського міського дитячого кардіологічного центру. До цього в Києві не було такого профільного закладу. І лікувати маленьких киян можна в державних закладах охорони здоров'я на загальних засадах. Це часто призводить до неможливості своєчасно отримати необхідну медичну допомогу", - сказав Кличко після огляду бази для створення центру, наводить його слова прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Він зазначив, що основний заклад, де можна отримати таку спеціалізовану допомогу, - Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Близько 15% пацієнтів центру - кияни, і за останні роки спостерігається щорічне збільшення звернень. Лише у 2019 році серед усіх пацієнтів центру майже 30% були киянами - понад 12 тисяч осіб.

У центрі консультують новонароджених, дітей дошкільного та шкільного віку з вродженими та набутими вадами серця, у разі потреби - проводять кардіохірургічні операції. Крім того, вагітним жінкам здійснюють діагностичні ультразвукові обстеження плоду з підозрою на вроджену ваду серця.

"Саме на базі Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України буде створено комунальне некомерційне підприємство "Київський міський дитячий кардіологічний центр". Уже невдовзі маленькі кияни, що потребують високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги (діагностики, медикаментозного лікування та хірургічної корекції вроджених вад серця та судин), зможуть отримати її в міському кардіоцентрі ", - додав мер Києва.

Міський дитячий кардіологічний центр буде розміщений у новому корпусі на чотири поверхи поряд із Науково-практичним медичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Наразі завершують будівництво корпусу. Наступного року дитячий кардіоцентр розпочне свою роботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА