Інтерфакс-Україна
17:52 08.10.2020

У Миколаївській області сталася ДТП за участю семи автомобілів, постраждала одна людина

1 хв читати
У Миколаївській області сталася ДТП за участю семи автомобілів, постраждала одна людина

У Миколаївській області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю семи автомобілів постраждав чоловік, повідомляє ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

"8 жовтня о 15:26 за лінією 101 повідомили про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ. Зіткнення автомобілів сталося біля повороту на село Мирне в Миколаївському районі Миколаївської області. В повідомленні зазначалося, що сталося зіткнення п'яти вантажних (два Renault Premium, два MAN, один DAF) і двох легкових автомобілів (KIA Carens і FORD Mondeo)", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Так, з'ясувалося, що водій Renault Premium був заблокований пошкодженими елементами транспортного засобу. За допомогою спецобладнання рятувальники звільнили чоловіка й передали його медикам. "Каретою швидкої допомоги його госпіталізували до лікувального закладу", - зазначено в повідомленні.

Наразі представники правоохоронних органів з'ясовують обставини події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

Після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні № 8 - Кличко

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

В Данії можуть організувати демонстраційний хаб, де будуть представлені українські безпекові рішення - Шмигаль

Україна отримає від Естонії понад 150 наземних безпілотних платформ THeMIS

Глава МВС: тільки за вересень нацгвардійці поповнили обмінний фонд 28 полоненими російськими військовими

Самп'єрто: звільнення українських співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ залишається пріоритетом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА