Інтерфакс-Україна
19:17 09.10.2020

Уряд України схвалив перейменування п'яти парків і заказника в рамках декомунізації

1 хв читати
Уряд України схвалив перейменування п'яти парків і заказника в рамках декомунізації

Кабінет Міністрів схвалив перейменування шести територій і об'єктів природно-заповідного фонду в рамках декомунізації, повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

"Кабмін ухвалив проект постанови про перейменування деяких територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Йдеться про перейменування шести територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення у Вінницькій, Запорізькій та Черкаській областях у зв'язку із необхідністю виконання законів України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки та "Про географічні назви", - написав Мокан на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Кабмін схвалив перейменування у Вінницькій області:

- парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Парк ім. 50-річчя Жовтня" на "Парк ім. Н. Я. Гольденберга";

- парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Парк ім. Леніна" на "Парк ім. І. Гегельського;

- парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького" на "Центральний парк ім. М. Леонтовича;

- лісового заказника загальнодержавного значення "Марксова дубина" на "Брацлавська дубина".

У Запорізькій області парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Парк Горького" буде перейменований на "Парк Новоолександрівський".

У Черкаській області парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Парк ім. 50-річчя Радянської влади" буде перейменований на "Парк Сосновий бір".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

Зеленський обговорив із Фріланд питання відбудови та енергетичної стійкості України

Коаліція охочих погодилася продовжувати підтримку України – Стубб

Президент Єврокомісії: Інтереси України – це наші інтереси, ми й надалі будемо твердо підтримувати Україну в майбутніх переговорах

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих розробити працездатну рамку для розгортання сил стримування в Україні

Ердоган запропонував провести прямі переговори між Україною та Росією в Стамбулі

Макрон: Найближчими днями ми фіналізуємо рішення з країнами ЄС щодо забезпечення фінансування України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА