Інтерфакс-Україна
19:53 11.10.2020

У Таджикистані завершилися вибори президента країни

2 хв читати
У Таджикистані завершилися вибори президента країни

Центральна комісія з виборів і референдумів (ЦКВР) оголосила про завершення виборів президента Таджикистану на території країни. Виборчі дільниці, розташовані на території республіки закрилися о 20:00 за місцевим часом, ЦКВР приступила до підрахунку голосів виборців.

"Попередні результати виборів президента Таджикистану будуть оголошені завтра о 10 годині за місцевим часом", - повідомив голова ЦКВР Бахтіьор Худойорзода. Остаточні результати, згідно із законодавством, повинні бути оприлюднені не пізніше, ніж через два тижні після проведення виборів.

Вибори були оголошені такими, що відбулися вже до 15-ї години за місцевим часом, коли явка виборців склала понад 70%. "До 15-ї години в країні проголосували 3 млн 495 тис. 215 виборців, або 70,71% від загальної кількості зареєстрованих виборців", - повідомляв журналістам голова ЦКВР Бахтіьор Худойорзода.

За його словами, вибори визнаються такими, що відбулися, якщо на виборчі дільниці з'явилося понад 50% виборців від облікового складу.

ЦКВР Таджикистану зареєструвала кандидатами представників п'яти з семи чинних на законних підставах в країні партій. Серед них чинний з листопада 1994 року президент республіки Емомалі Рахмон, якого цього разу висунули очолювана ним Народно-демократична партія Таджикистану, а також Федерація незалежних профспілок і Союз молоді республіки.

Кандидатами на пост президента також зареєстровані лідери партій: Рустам Латіфзода - від Аграрної партії Таджикистану, Абдухалім Гафорзода - від Соціалістичної партії, Рустам Рахматзод від Партії економічних реформ і Міродж Абдуллоєв - від Комуністичної партії Таджикистану.

Голові Демократичної партії Таджикистану Саідджафару Усмонзоді було відмовлено в реєстрації, оскільки "документи кандидата, що надійшли, не відповідали вимогам частини третьої статті 65 Конституції та частини четвертої статті 24 конституційного Закону "Про вибори президента"". У свою чергу Соціал-демократична партія відмовилася брати участь у виборах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга подякував главі МЗС Британії за новий фінансовий пакет допомоги Україні

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА