Інтерфакс-Україна
12:59 12.10.2020

До Дня захисника України матдопомогу отримають 29 тисяч киян - мер

1 хв читати
До Дня захисника України матдопомогу отримають 29 тисяч киян - мер

Ветерани Антитерористичної операції, волонтери, сім'ї героїв Небесної сотні, а також внутрішньо переміщені особи отримають матеріальну допомогу з бюджету міста до Дня захисника України, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"До Дня захисника України, який ми відзначаємо 14 жовтня, місто виплачує матеріальну допомогу окремим категоріям киян. Усього її отримають понад 29 тисяч людей. Це ветерани АТО, волонтери та родини героїв Небесної сотні. Отримають допомогу і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та проживають у столиці. Розмір такої допомоги - від 800 до 1500 грн", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу в понеділок.

По 1,5 тис. грн отримають члени сімей загиблих або поранених учасників Революції гідності, а також родини загиблих і поранених на війні на сході України, зокрема і сім'ї волонтерів.

По 1 тис. грн буде надано киянам, що отримали тяжкі тілесні ушкодження під час Революції гідності.

Допомогу в розмірі 900 та 800 грн отримають жителі столиці, які зазнали травм середньої тяжкості під час Революції гідності та кияни-учасники АТО, бійці-добровольці.

"Виплати відбуваються за міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам", - повідомив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд 1 травня проведе консультації з головами фракцій і керівництвом Ради щодо ратифікації угоди про копалини зі США - Шмигаль

У Києві через сильний вітер 1 травня тимчасово приспустять головний прапор України

Раді пропонують ввести контракти з військової служби для осіб віком понад 60 років - нардеп

Оголошення тендерів на відновлення двох корпусів "Охматдиту" та ремонт 3 корпусу заплановані на травень-2025 - Ляшко

Угода про корисні копалини зі США може буде підписана протягом найближчої доби - Шмигаль

Зеленський відзначив держнагородами воїнів-прикордонників

Кремінь зацікавлений продовжувати обіймати посаду мовного омбудсмена, але з ним такі консультації не ведуть

Українська рада зброярів ініціює зміни до законодавства щодо обмеження інформації про підприємства ОПК – Сметанін

ДБР затримало дезертира, який інсценував своє "зникнення безвісти", щоб родина отримала мільйонну компенсацію

Водіям краще оминати дешеве пальне та "бочки" після введення з 1 травня бензину з 5% біоетанолу – директор А-95

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА