14:16 12.10.2020

Лауреатами Нобелівської премії з економіки стали американці Мілгром і Вілсон

2 хв читати
Лауреатами Нобелівської премії з економіки стали американці Мілгром і Вілсон

Американці Пол Мілгром і Роберт Вілсон стали лауреатами Нобелівської премії з економіки 2020 року, оголосили в понеділок у Нобелівському комітеті в Стокгольмі.

Премію їм присудили "за вдосконалення теорії аукціонів і винахід нових форматів проведення аукціонів".

"Лауреати цього року Пол Мілгром і Роберт Вілсон вивчали, як працюють аукціони. Вони також застосували свої ідеї для розробки нових форматів аукціонів для товарів і послуг, наприклад радіочастот, які складно продати у традиційний спосіб. Їхні відкриття принесли користь продавцям, покупцям і платникам податків у всьому світі", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті університету.

"Їхні теоретичні відкриття поліпшили роботу аукціонів на практиці", - зазначається в ній.

Премію розміром 10 млн шведських крон (понад $1,1 млн) буде рівно поділено між лауреатами.

Мілгром викладає економіку в Стенфордському університеті, а також у різні роки викладав або виступав із лекціями в Північно-Західному університеті, Єльскому університеті, в університеті Берклі. Йому 72 роки, народився в Детройті, там закінчив Університет Мічигану. Потім у Стенфордському університеті здобув ступінь магістра наук зі статистики, а пізніше там само - докторський ступінь у бізнесі.

Вілсон також викладає в Стенфордському університеті, його альма-матер - Університет Гарварду. Він народився в Небрасці й отримав стипендію в Гарвардському університеті, де здобув ступені бакалавра, магістра й доктора ділового адміністрування. Йому 83 роки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА