Інтерфакс-Україна
18:11 12.10.2020

Військова розвідка має докази використання Росією на території України майже всіх типів БПЛА, які є на озброєнні у ЗС РФ, - ГУР Міноборони

1 хв читати
Військова розвідка має докази використання Росією на території України майже всіх типів БПЛА, які є на озброєнні у ЗС РФ, - ГУР Міноборони

Військова розвідка України має докази використання Росією на території України майже всіх типів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), які є на озброєнні у Збройних сил РФ, повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Безпілотну авіацію окупанти використовують із перших днів російсько-української війни. З формуванням 1-го і 2-го армійських корпусів окупанти створили окремі роти БПЛА в цих корпусах, а потім окремі групи БПЛА у бригадах і полках, заявив представник ГУР Міноборони України Вадим Скибицький в ефірі телепередачі "PRO Військо".

Також він розповів про різке зниження якості російських безпілотників після впровадження міжнародних економічних санкцій проти РФ.

Так, за його словами, на БПЛА бойовиків, які українські військовослужбовці збивали у 2014 році, було багато елементів німецького, французького, японського та південнокорейського виробництва.

"Після того, як іноземні комплектуючі закінчилися, російські виробники намагаються встановлювати на літальні апарати власного виробництва комплектуючі, але їх якість набагато нижча за ту, яку мають деталі іноземного виробництва. Тому процес подальшого розвитку російської безпілотної авіації уповільнився", - зазначили в ГУР Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА