20:01 12.10.2020

Зеленський підписав закон про сприяння розвитку фізичної культури та спорту

1 хв читати
Зеленський підписав закон про сприяння розвитку фізичної культури та спорту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту" №910-ІХ, повідомляє прес-служба глави держави.

"Документ спрямований на підтримку та розвиток сфери фізичної культури та спорту. Закон передбачає надання права на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону державним і комунальним спортивним клубам, дитячо-юнацьким спортивним школам, школам вищої спортивної майстерності, центрам олімпійської підготовки, центрам студентського спорту закладів вищої освіти, фізкультурно-оздоровчим закладам, центрам фізичного здоров’я населення, центрам фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю, а також базам олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки", - йдеться в повідомленні.

Крім того, документ погоджує термінологію чинного законодавства у сфері фізичної культури та спорту із законом України "Про освіту", зокрема термін "навчальний заклад" замінено терміном "заклад освіти".

Закон набуває чинності через місяць з дня його опублікування.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА