Інтерфакс-Україна
07:30 14.10.2020

Заступник держсекретаря США обговорив із президентом Молдови майбутні в країні вибори

1 хв читати
Заступник держсекретаря США обговорив із президентом Молдови майбутні в країні вибори

Заступник держсекретаря США з політичних питань Девід Гейл у розмові з президентом Молдови Ігорем Додоном обговорив майбутні в країні президентські вибори, повідомила у вівторок прес-служба держдепартаменту.

"Заступник державного секретаря з політичних питань Девід Гейл розмовляв сьогодні з президентом Молдови Ігорем Додоном і колишнім прем'єр-міністром Майєю Санду про президентські вибори, які пройдуть 1 листопада", - йдеться в повідомленні.

"Гейл зазначив важливість вільного і чесного виборчого процесу, що поважає волю молдавського народу, усунення незаконної зарубіжної підтримки політичних кампаній і неупередженого доступу до ЗМІ відповідно до законів Молдови", - наголошується в документі.

У ньому йдеться, що "США підтримують масштабне спостереження за виборчим процесом, зокрема із залученням спостерігачів з Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА