Інтерфакс-Україна
16:35 14.10.2020

Учасники маршу на честь Дня захисників України прийшли до ОП, де озвучують свої вимоги до влади

1 хв читати
Учасники маршу на честь Дня захисників України прийшли до ОП, де озвучують свої вимоги до влади

Колона учасників маршу на честь Дня захисників України в Києві прийшла на вул. Банкову до будівлі Офісу президента з вимогою ухвалити закон про колабораціоністів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", біля будівлі Офісу президента перебувають декілька тисяч учасників маршу.

Учасники акції скандують "Слава Україні, Героям слава", "Зелю геть", "Герої не вмирають". З собою активісти принесли банери "Марш УПА", "Ні капітуляції", а також партійну і національну символіку.

Наразі перед Офісом президента громадські діячі, активісти і ветерани російсько-української війни озвучують влади вимоги, серед яких:

- ухвалити закон "Про захист української державності від проявів "колабораціонізму", згідно з яким в українському правовому полі буде запроваджено поняття "колаборант", а також створять спеціальну комісію, яка розглядатиме злочини колаборантів;

- забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на проросійську діяльність громадян України, які починаючи з 2014 року були помічені в колабораціонізмі;

- ініціювати позбавлення ліцензії на мовлення проросійських каналів "112", NewsOne, ZIK, "Наш", "Інтер", "Київ Live";

- припинити обмеження українських військовослужбовців із ведення вогню у відповідь на обстріли російських військ і найманців на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА