Інтерфакс-Україна
07:16 15.10.2020

В ОБСЄ повідомили, що українська сторона передала в ТКГ список із чотирьох категорій утримуваних осіб, ОРДЛО інформацію не надали

1 хв читати
В ОБСЄ повідомили, що українська сторона передала в ТКГ список із чотирьох категорій утримуваних осіб, ОРДЛО інформацію не надали

Координатор ОБСЄ в гуманітарній групі Тристоронньої контактної групи Тоні Фріш при обговоренні питання взаємного звільнення утримуваних осіб повідомив, що українська сторона передала список з чотирьох категорій таких осіб.

"З тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей України інформації не надано", - повідомляє Офіс президента України за підсумками засідання ТКГ в середу в режимі відеоконференції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

Міносвіти оприлюднило посібник із надолуження освітніх втрат

Мін'юст: Україна здобула важливу перемогу в міжнародному інвестиційному арбітражі у справі щодо "зеленого тарифу"

Правоохоронці затримали агента ФСБ, який намагався зарізати у Запоріжжі воїна ЗСУ

"Шахед" влучив по території ліцею на Чернігівщині - ОВА

Водопостачання в Києві відновлено – "Київводоканал"

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА