Інтерфакс-Україна
14:53 15.10.2020

У Києві обірвався ліфт із медиками швидкої допомоги, людей вдалося врятувати

1 хв читати

У Києві у житловому будинку на вул. Літинській обірвався ліфт, в якому перебували медики швидкої допомоги, які прибули на виклик до пацієнтки, повідомляє КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".

"Учора ледь не закінчився трагедією для однієї з наших бригад ЕМД виклик у Дніпровському районі. Пізно увечері на номер 103 надійшло повідомлення: "Жінка втратила свідомість, хрипить, піна з рота". Машина виїхала миттєво. За зазначеною адресою медиків зустріла мати хворої та 10-річна донька", - йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook.

Однак, після того як всі сіли в ліфт і стали підніматися на восьмий поверх, ліфт, діставшись п’ятого поверху, почав стрімко падати вниз.

"На щастя, на другому поверсі спрацювала система аварійного гальмування і ліфт зупинився. Доки рятувальники через вузьку щілину витягували медиків та супроводжуючих (…) на виклик виїхала інша бригада, яка і надала необхідну екстрену допомогу пацієнтці. Усе закінчилося добре, якщо, звісно, не враховувати стрес", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор ініціює перевірку всіх дитбудинків в Україні

Члени європейських парламентів закликають підтримати репараційний кредит із заморожених активів РФ

Пожежа продовжується в Темрюцькому морпорту в РФ з 5 грудня після атаки дронів, знищено 70% резервуарів – Генштаб

На Донеччині росіяни атакували FPV-дроном родину з дітьми – прокуратура

"Нафтогаз" та Нацпол на Запоріжжі розкрили схему крадіжки газу на 164 млн грн – СЕО

Голова профільного комітету Ради вітає рішення половини членів НКЦПФР про відставку

Кошта після публікації стратегії національної безпеки США закликає не допустити втручання у внутрішні справи ЄС

Сибіга відкрив віцеконсульство України в польському Жешуві

Нардеп Скороход заявила, що голос в оприлюдненому відео з розслідування їй не належить – ЗМІ

Депутат Дніпровської міськради оформив фіктивне відрядження і понад два тижні відпочивав у Греції - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА