22:07 15.10.2020

На КЗРК гірники шахти "Жовтнева" завершили страйк і виходять на поверхню - Волинець

2 хв читати
На КЗРК гірники шахти "Жовтнева" завершили страйк і виходять на поверхню - Волинець

Шахтарі шахти "Жовтнева" Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК) в результаті переговорів з адміністрацією, що відбулися в четвер, завершили підземний протест і виходять на поверхню.

"Переговори між протестувальниками і адміністрацією КЗРК закінчилися позитивно. Угода підписана! Детальніше - потім, коли шахтарі виїдуть на поверхню ...", - повідомив лідер Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець на сторінці в Facebook у четвер увечері.

Трьома годинами раніше він написав, що "тривають переговори щодо вирішення трудової кризи на КЗРК. Під землею в очікуванні результатів залишаються 18 протестувальників".

Раніше також Волинець повідомляв, що прибув до Кривого Рогу з надією на продуктивне вирішення ситуації на КЗРК.

Як повідомлялося, 3 вересня гірники шахти "Жовтнева" КЗРК залишилися під землею в рамках протесту, пізніше до них приєдналися працівники інших шахт підприємства. Адміністрація КЗРК з 1 вересня підвищила тарифні ставки і посадові оклади на 10-25%, з 1 жовтня працівникам підняли зарплату ще на 10%. У результаті з 414 протестувальників чотирьох шахт лише 21 ос. залишалася на ранок 15 жовтня в шахті "Жовтнева".

Також повідомлялося, що 28 вересня КЗРК звернувся до Жовтневого районного суду Кривого Рогу з позовом до 10 відповідачів - фізичних осіб, які є працівниками підприємства, треті особи - профспілкові організації підприємства, про визнання незаконним страйку, організованого відповідачами в підземних умовах шахт підприємства і розпочатого 3 вересня без оголошення і висунення офіційних вимог адміністрації.

Судове засідання призначено на 16 жовтня.

Шахти "Жовтнева", "Батьківщина", "Гвардійська" і "Терновська" належать до ПАТ "КЗРК".

КЗРК спеціалізується на підземному видобутку залізної руди.

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

КЗРК володіють група "Метінвест" і група "Приват". Операційне управління підприємством здійснює група "Приват".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА