Інтерфакс-Україна
07:20 16.10.2020

ЄС закликав Ізраїль скасувати рішення про розширення єврейських поселень на Західному березі Йордану

1 хв читати
ЄС закликав Ізраїль скасувати рішення про розширення єврейських поселень на Західному березі Йордану

Європейський союз закликав Ізраїль скасувати рішення про розширення і будівництво єврейських поселень на окупованому Західному березі Йордану, в Єрусалимі і навколо нього, назвавши їх незаконними.

"Поселенська діяльність загрожує нинішнім зусиллям з відновлення довіри, відновлення громадянського співробітництва та співпраці в галузі безпеки між палестинцями та ізраїльтянами, підготовці грунту для можливого відновлення конструктивних і прямих переговорів", - заявив у четвер глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

У заяві наголошується, що плани Ізраїлю передбачають будівництво близько 5000 одиниць житла, зокрема в Східному Єрусалимі і таких вразливих районах, як Гар-Гома, Гіват-Гаматос і E1. Вони ставлять під загрозу життєздатність і територіальну цілісність майбутньої палестинської держави.

"На тлі нормалізації відносин між Ізраїлем, ОАЕ і Бахрейном ізраїльтяни і палестинці повинні скористатися можливістю і вжити термінових заходів для зміцнення довіри і відновлення співпраці відповідно до попередніх угод і в повній відповідності з міжнародним правом", - наголосив Боррель.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА