13:58 16.10.2020

В умовах епідемії Covid-19 та сезонного зростання захворюваності на грип медична система має бути готова госпіталізувати насамперед дітей - Данілов

2 хв читати
В умовах епідемії Covid-19 та сезонного зростання захворюваності на грип медична система має бути готова госпіталізувати насамперед дітей - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов упевнений, що в умовах сезонного зростання кількості хворих на грип, що відбувається на тлі епідемії коронавірусної хвороби, лікарні мають забезпечити необхідну кількість насамперед дитячих ліжок. Про це він заявив на селекторній нараді з головами обласних державних адміністрацій з питань протидії поширенню коронавірусної інфекції, повідомляє прес-служба РНБО.

Данілов зазначив, що згідно із прогнозами Міністерства охорони здоров'я України, цього року очікуються чотири штами грипу, і нагадав, що в останні роки серед госпіталізованих з діагнозом "грип" 65% становили діти.

Він також акцентував на необхідності вжити заходів щодо забезпечення надійної роботи апаратів ШВЛ в умовах низьких температур.

Учасники наради, в якій взяли участь також міністр охорони здоров'я Максим Степанов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Національної поліції Ігор Клименко, в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, обговорили питання забезпечення хворих на COVID-19 киснем, готовності медичної системи до збільшення кількості хворих на на COVID-19, розгортання в регіонах тимчасових мобільних госпіталів у разі необхідності, фінансування в повному обсязі надбавок для медиків, задіяних у протистоянні епідемії. Крім того, були обговорені питання організації виборчого процесу та голосування на місцевих виборах 25 жовтня з урахуванням всіх рекомендацій МОЗ.

Зазначалося, що місцева влада має всі можливості для того, щоб ефективно стримувати поширення епідемії COVID-19.

Голови обласних державних адміністрацій мають внести пропозиції за підсумками наради у найкоротші терміни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА