13:28 17.10.2020

Глава Єврокомісії висловила співчуття у зв'язку з убивством учителя радикалом у Франції

1 хв читати
Глава Єврокомісії висловила співчуття у зв'язку з убивством учителя радикалом у Франції

Голова Європейської комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляйен у суботу висловила співчуття у зв'язку з убивством шкільного вчителя у Франції радикальним ісламістом.

"Із жахом дізналася про вбивство викладача з Конфлан-Сент-Оноріна. Мої співчуття його родині і французам. Мої думки також про вчителів у Франції та всюди в Європі. Без них немає громадян. Без них немає демократії", – написала вона у Твіттері.

Напередодні в одному з передмість Парижа радикальний ісламіст убив викладача, який демонстрував учням карикатури на пророка Мухаммеда як приклад свободи вираження.

Передбачуваного убивцю під час затримання поліцейські застрелили в сусідньому місті Ераньї. Розслідуванням злочину зайнялася антитерористична прокуратура.

Телеканал BFMTV повідомив із посиланням на свої джерела, що підозрюваний в убивстві народився в Москві в 2002 році. Також французькі ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що він має чеченське коріння. За даними каналу, він не був відомий як правопорушник ні поліції, ні антитерористичній спецслужбі. Перед нападом терорист нібито прокричав "Аллах акбар".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: США сприймає пропозиції України, дякую Трампу за конструктивність розмови наших команд

Рубіо: Україна зробила позитивний крок, сподіваємося, що росіяни зроблять крок навзаєм

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА