20:42 17.10.2020

Президент Естонії висловилася за звільнення Гельме з посади глави МВС республіки за гомофобні висловлювання

2 хв читати
Президент Естонії висловилася за звільнення Гельме з посади глави МВС республіки за гомофобні висловлювання

Президент Естонії Керсті Кальюлайд висловилася за звільнення міністра внутрішніх справ Марта Гельме від займаної посади за допущені ним гомофобні висловлювання.

"Я не розумію неприкритої ворожості Марта Гельме проти нашого суспільства. Йдеться про наших людей - наших поліцейських і вчителів, наших творчих людей і будівельників, сусідів, колег, друзів. І чужих, але все ж наших людей. Їх розподіл і класифікація на основі сексуальної орієнтації, кольору шкіри або будь-яких інших характеристик як правильних і неправильних для нас і для них неприйнятні, суперечать духу нашої Конституції, а також просто по-людськи огидні", - йдеться в оприлюдненій в суботу в соціальних мережах заяві глави держави.

Кальюлайд вважає, що "міністр із такими поглядами не годиться для уряду Естонської республіки. Люди Естонії гідні кращого". "Я обговорила сьогодні це і з прем'єр-міністром, якому висловила свою думку", - сказала вона.

Раніше в інтерв'ю німецькому виданню Deutsche Welle, пояснюючи, чому уряд має намір провести референдум і внести в Конституцію Естонії визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, глава МВС республіки сказав, що "держава не може зберегтися без дітей і без моралі".

Він порадив сексуальним меншинам "бігти до Швеції". "Там всі-всі на них дивляться більш ввічливо".

Гельме сказав, що ставиться до них "недружньо".

"Це не гомофобія. Я сказав би, що ті люди, які кажуть, що нашого референдуму не треба, - гетерофоби. Вони лізуть у ліжко гетеросексуалів. Вони лізуть, а не ми ліземо в їх ліжко. Якщо вони можуть робити свою гомопропаганду, то ми можемо робити і іншу пропаганду", - вважає міністр внутрішніх справ.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА