13:20 19.10.2020

Після рішення суду про заборону книги про поета Стуса весь її тираж розкупили - видавництво

2 хв читати
Після рішення суду про заборону книги про поета Стуса весь її тираж розкупили - видавництво

У видавництві Vivat заявляють, що після оголошення Дарницьким районним судом Києва рішення про заборону розповсюдження книги "Справа Василя Стуса", її тираж тут же розкупили і у видавництва, і у дистриб'юторів.

"Книгу "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і у видавництві, і в інших дистриб'юторів", - ідеться в повідомленні видавництва Vivat через декілька годин після оголошення рішення суду про заборону книги.

У видавництві зазначають, що вони ухвалили рішення додрукувати новий тираж, доки рішення суду не набуло чинності.

Раніше в понеділок Дарницький районний суд Києва зобов'язав автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані та видавництво Vivat видалити з твору інформацію про голову політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука і заборонити поширення друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав Медведчука. Пізніше автори книги заявили, що мають намір оскаржити рішення Дарницького районного суду Києва.

Як повідомлялося, Медведчук подав позов до суду про захист честі, гідності й ділової репутації та просить суд заборонити видання (виготовлення) і розповсюдження книги "Справа Василя Стуса" та розповсюдження будь-якої інформації про книгу в ЗМІ й в інтернеті. Також він просить стягнути з Кіпіані та видавництва Vivat витрати на сплату судового збору.

Крім того, Медведчук просить визнати частину інформації, наведеної в книзі, недостовірною, зокрема дев'ять фраз.

Книга "Справа Василя Стуса" вийшла в травні 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА