Інтерфакс-Україна
13:31 19.10.2020

На Запоріжжі юнак викрав урну для голосування, щоб вирощувати равликів

1 хв читати
На Запоріжжі юнак викрав урну для голосування, щоб вирощувати равликів

Житель Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області викрав із приміщення виборчої комісії урну для голосування. Поліції він пояснив свій вчинок наміром пристосувати урну для вирощування равликів.

Як повідомив відділ комунікації поліції Запорізької області, 18 жовтня близько 18:20 до Кам'янсько-Дніпровського відділення надійшло повідомлення від голови виборчої комісії про те, що з приміщення виборчої дільниці невідомий викрав урну для голосування.

На місці слідчо-оперативна група встановила, що крадіжку скоїли протягом минулої доби. Загалом на виборчій дільниці було п'ять порожніх урн для голосування, одну з них вкрали.

Вранці 19 жовтня правоохоронці встановили особу порушника - ним виявився 17-річний місцевий житель. Він зізнався в скоєному і пояснив, що мав намір використовувати урну як інкубатор для вирощування та розведення равликів. Однак такі дії мають ознаки кримінального злочину.

Слідчий відкрив за цим фактом кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

ОСТАННЄ

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА