12:23 20.10.2020

Міноборони України закупить комплекс "Нептун" уже поточного року - Таран

1 хв читати
Міноборони України закупить комплекс "Нептун" уже поточного року - Таран

Міністерство оборони України ухвалило рішення щодо закупівлі берегового ракетного комплексу 360МЦ "Нептун" та іншого ракетного обладнання вже поточного 2020 року, попри те, що запланованим фінансовим ресурсом на 2020 рік кошти на його закупівлю передбачені не були.

Як інформує прес-служба оборонного відомства у вівторок, міністр оборони Андрій Таран повідомив, що з цією метою буде здійснено перерозподіл коштів у рамках державного оборонного замовлення.

Він нагадав, що ще 23 серпня підписав наказ про прийняття берегового ракетного комплексу 360МЦ "Нептун" на озброєння ЗСУ. "Тепер комплекс можна замовляти і закуповувати як серійний зразок. Найближчим часом сформуємо офіційне замовлення, завдання щодо кількості та термінів їх постачання. Необхідні кошти для закупівлі в наявності", - сказав Таран.

У Міноборони також знайшли кошти, які будуть спрямовані на подальшу реалізацію ракетно-реактивної програми.

За словами міністра, "Нептун" стане потужним інструментом стримування агресивних дій противника на морі: дивізіони, озброєні цим комплексом, будуть розміщені в південних областях України.

Наступним етапом, за словами Тарана, має стати робота над створенням корабельного варіанта комплексу "Нептун". І ракетні катери, що проектують сьогодні для потреб ВМС України, мають бути адаптованими для використання протикорабельної ракети, що входить до складу "Нептуна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА