Інтерфакс-Україна
13:19 20.10.2020

Тестів на Covid-19 у Києві поки що вистачає, але місто продовжує збільшувати кількість тестувань - мер

1 хв читати
Тестів на Covid-19 у Києві поки що вистачає, але місто продовжує збільшувати кількість тестувань - мер

У Києві поки що вистачає тестів на коронавірус, і місто продовжує їх закуповувати, сказав мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу у вівторок.

"Але в умовах нинішньої епідеміологічної ситуації потреба у тестуванні зростає. Ми розуміємо, що необхідно залучати до оперативного тестування приватні та державні лабораторії. І робити це потрібно з чіткої регламентації держави", - зазначив Кличко.

Він також повідомив, що Київ продовжує збільшувати кількість тестувань, щоб оперативно виявляти інфікованих і запобігати стрімкому поширенню вірусу. На сьогодні показник тестування у столиці - найвищий в Україні і становить майже 240 тестів на 100 тис. жителів.

Загалом, за словами мера, у комунальних медзакладах і лабораторному центрі з початку пандемії досліджували понад 171 тис. зразків біоматеріалу методом ПЛР, а методом ІФА на виявлення антитіл зробили понад 45 тис. тестів. При цьому досліджують зразки і в приватних клініках Києва.

Із березня у столиці працюють і мобільні бригади медиків, які відбирають біоматеріал для аналізу на коронавірус у пацієнтів вдома. Лише за минулу добу бригади відібрали 944 зразки матеріалу, а загалом з початку своєї роботи понад 102 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА