15:49 20.10.2020

Канал і логотип NEXTA визнані владою Білорусі екстремістськими матеріалами

1 хв читати

Суд Центрального району Мінська визнав найбільший білоруський опозиційний Telegram-канал NEXTA і його логотип екстремістськими матеріалами.

"Рішенням суду Центрального району Мінська 20 жовтня інформаційний канал інтернет-месенджера Telegram - NEXTA-Live (t.me/NEXTA_live) і логотип NEXTA визнано екстремістськими матеріалами, що містять інформаційну продукцію (відеоролики, заклики та публікації і від імені самої редакції каналу, і підписників) із ознаками екстремістської діяльності", - повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Суд вбачає у діяльності каналу ознаки "організації та публічних закликів до здійснення масових заворушень".

Виходячи з рішення суду, міністерство інформації Білорусі має включити інформаційний канал NEXTA-Live та його логотип у республіканський список екстремістських матеріалів, "вжити заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять аналогічні найменування, та їх поширення у білоруському сегменті".

"Рішення суду підлягає негайному виконанню", - повідомили у Верховному Суді.

Там також уточнили, що цивільна справа була розглянута за заявою головного управління із боротьби з організованою злочинністю та корупцією МВС Білорусі.

Творцем Telegram-каналу NEXTA є блогер Степан Путило, що проживає наразі у Польщі. На сьогодні у каналу понад 2 млн підписників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА