Інтерфакс-Україна
20:34 20.10.2020

Поліція відкрила провадження через недостачу бюлетенів у Харкові

2 хв читати
Поліція відкрила провадження через недостачу бюлетенів у Харкові

Харківська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом недостачі бюлетенів для виборів до міської ради і міського голови.

"Відповідна заява надійшла до поліції 20 жовтня від заступника голови однієї з політичних партій... Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз, викрадення, пошкодження, приховування або знищення виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі) Кримінального кодексу України", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області у вівторок.

Начальник ГУ Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко в ефірі програми "Тема дня" на телеканалі "UA: ХАРКІВ" у вівторок увечері повідомив, що йдеться про недостачу 5 тис. бюлетенів.

Водночас прес-служба партії "Опозиційна платформа - За життя" повідомляє про брак 6 тис. бюлетенів.

"Про недостачу стало відомо після того, як Харківська міська виборча комісія винесла постанову про необхідність додрукувати бюлетені. З друкарні до виборчої комісії не доїхали 2,5 тисячі бюлетенів для виборів до міської ради і 3,5 тисячі - для виборів мера міста", - йдеться в повідомленні прес-служби "ОПЗЖ".

За словами члена політради "ОПЗЖ" Андрія Спаського, в Слобідському районі Харкова замість 106 тис. 590 бюлетенів, які міська комісія прийняла з друкарні, Слобідська територіальна комісія отримала на видачу на 2,5 тисячі менше - 104 тис. 90 бюлетенів.

Представники партії звернулися з огляду на нестачу бюлетенів до СБУ, Нацполіції і ЦВК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський щодо розмови з Трампом: розраховуємо на тиск США на РФ

Європейські лідери після розмови з Зеленським висловили йому повну підтримку

Ворог атакував Запоріжжя, виникла пожежа в адмінбудівлі

Некомплекту військових хірургів у передових хірургічних групах та військово-мобільних госпіталях немає - Гуменюк

Головний хірург ЗСУ: характер сучасної бойової травми кардинально змінився, понад 80% поранень є осколковими

Головний хірург ЗСУ: близько 70% ампутацій пов’язані з відривом кінцівок

Росіяни побоюються Tomahawk, тому надсилають позитивні меседжі не українській стороні – Зеленський

Україна не може боротися своїми системами ППО проти балістики - Зеленський

Зараз лише Трамп має діалог з Росією, Україні потрібні сильні безпекові гарантії – Зеленський

США отримають певні типи українських БпЛА, вважає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА