22:02 20.10.2020

Шкарлет назвав п'ять основних завдань МОН

1 хв читати
Шкарлет назвав п'ять основних завдань МОН

Міністерство освіти і науки (МОН) України працює над п'ятьма важливими завданнями, повідомив в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

"Команда МОН вже працює над такими завданнями, як зміцнення кадрового потенціалу школи – у спосіб поетапного підвищення зарплат вчителів, встановлення надбавок за результатами сертифікації, підтримки молодих фахівців. 100-відсотковим забезпеченням безкоштовного підвезення дітей та педагогів у дитсадки, школи і проживання в селі. Відновленням професійно-технічної освіти - представлено план модернізації, триває робота над стратегією розвитку професійної освіти. Реформуванням наукової сфери - ключовим питанням є визначення моделі трансформації Національної та галузевих академій наук, вже працюють робочі групи. Зміною підходу держави до системи вищої освіти - триває громадське обговорення проекту Стратегії розвитку вищої освіти України до 2031 року", - написав Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

В.о. міністра зазначив, що президент Володимир Зеленський підтвердив стратегічне значення освіти і науки для розвитку України, що вже видно за обсягом фінансування освіти в проект Держбюджету-2021.

За його словами, приріст становить 34 млрд грн, а на 30% будуть збільшені оклади педагогів. В.о. міністра зазначив, що закладено нову програму для протидії пандемії коронавірусу (1 млрд грн), а також підтримка міністерської ініціативи щодо заснування з наступного року щорічної президентської премії для дітей, які отримали високі результати зовнішнього тестування.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА