08:03 21.10.2020

Фон дер Ляєн і Конте заявили про необхідність нової міграційної політики ЄС

2 хв читати
Фон дер Ляєн і Конте заявили про необхідність нової міграційної політики ЄС

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте вважають, що Європейському союзу потрібна нова міграційна політика, а також взаємодія з партнерами в Африці.

"Європі потрібна передбачувана, справедлива і стійка система управління міграцією, з правильним балансом між поділом відповідальності і солідарністю і повним захистом європейських цінностей і основних прав, включно права на притулок", - заявили вони у вівторок у спільному комюніке за підсумками своєї відеоконференції.

Вони взяли на себе зобов'язання працювати разом у вирішенні гострої не тільки для Італії, але і для всього союзу міграційної проблеми на основі пропозицій Брюсселя з Нового пакту про міграцію та притулок.

Фон дер Ляєн і Конте наголосили на необхідності узгодження між країнами ЄС сталого підходу до пошуку і рятування нелегальних мігрантів, які переправляються з Африки до Італії через Середземне море. При цьому наголосили важливість взаємодії з країнами-партнерами, особливо в Африці, в рішенні питань мобільності і всіх аспектів міграції.

Проблема нелегальної міграції з Африки була однією з тем розмови між главою виконавчої колегії ЄС і лідером Італії.

Обговорення було зосереджено на тому, як Італія і весь ЄС можуть оговтатися від кризи пандемії COVID-19. Італія - одна з найбільш постраждалих країн Європи від першої хвилі пандемії навесні цього року.

Італія - один із найбільших бенефіціарів важливого плану NextGenerationEU ("Наступне покоління ЄС"), зокрема Фонду відновлення і стійкості, спрямованого на підтримку реформ та інвестицій у спільні пріоритети ЄС.

Фон дер Ляєн і Конте вітали тісну співпрацю між Італією і Єврокомісією в підготовці італійського плану відновлення. Вони погодилися, що цей план повинен відображати "сміливу програму реформ та інвестицій, націлену на більш екологічне, більш цифрове та інклюзивне зростання на благо італійського народу, особливо молодого покоління".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА