21:48 21.10.2020

Держмитниця звільнила в.о. начальника Одеської митниці Пудрика і ініціювала повний її аудит

1 хв читати
Держмитниця звільнила в.о. начальника Одеської митниці Пудрика і ініціювала повний її аудит

Державна митна служба повідомила про звільнення в.о. начальника Одеської митниці Дениса Пудрика, пояснивши, що за два місяці на посаді він показав негативний результат, а також ініціювала повний аудит Одеської митниці.

"21 жовтня зі своєї посади звільнений в.о. начальника Одеської митниці Держмитслужби Денис Пудрик. На цю посаду Пудрик був призначений 21 серпня", - повідомило відомство в Telegram-каналі в середу ввечері.

Причина звільнення - негативні результати роботи митниці за два місяці, пояснюється в повідомленні.

"Керівник не зміг налагодити організацію і контроль якісного виконання митних формальностей посадовими особами, що підтверджувалося інформацією автоматизованих систем. Зафіксовані численні випадки заниження вартості імпортованих товарів. Так, за 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту - на 11,6%", - уточнила митниця.

Це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів, зазначили у відомстві.

У зв'язку з встановленими фактами Державна митна служба ініціює повний аудит роботи Одеської митниці. Його висновки будуть оголошені після закінчення перевірки, зазначено в повідомленні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА