Інтерфакс-Україна
19:40 22.10.2020

Байден перед фінальними дебатами переконався, що у нього немає COVID-19

1 хв читати
Байден перед фінальними дебатами переконався, що у нього немає COVID-19

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден перед фінальними дебатами з Дональдом Трампом здав тест на коронавірус, і той показав негативний результат, повідомляє в четвер телеканал CNN з посиланням на штаб Байдена.

"Байден зробив сьогодні ПЛР-тест на COVID-19, і COVID-19 не виявлено", - цитує телеканал заяву кампанії Байдена.

О 21:00 четверга за місцевим часом розпочнуться фінальні дебати президента США Дональда Трампа і його суперника Байдена. Вони обговорять пандемію коронавірусу, питання расової нерівності, кліматичних змін, національну безпеку і керівництво країною.

 

ОСТАННЄ

Німеччина закликає Китай допомогти у мирному врегулюванні в Україні

Міжнародний кримінальний суд відкидає нові санкції США проти суддів та заступників прокурора

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА