Інтерфакс-Україна
07:53 23.10.2020

МОН опрацьовує питання створення електронної платформи для іноземних студентів

1 хв читати

Міністерство освіти і науки України опрацьовує питання створення міжвідомчої електронної платформи для залучення і популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів, повідомляє прес-служба МОН.

"З метою створення прозорого механізму набору іноземців для здобуття вищої освіти в Україні та оптимізації процедури видачі запрошень і отримання візи іноземцями в Плані заходів пропонується розробка та впровадження міжвідомчої електронної платформи ... Денис Шмигаль доручив міністерствам прискорити роботу зі створення єдиної міжвідомчої електронної платформи для іноземних студентів, щоб якомога швидше ліквідувати будь-які прояви корупції в цій сфері", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті МОН у четвер увечері.

Єдина міжвідомча електронна платформа в сфері набору іноземних студентів забезпечить: прозорість інформації на всіх етапах, студентоорієнтований сервіс, зручність для всіх суб'єктів платформи, чесність-звітність всіх суб'єктів платформи, мінімізацію ризиків нелегальної міграції.

Станом на 1 січня 2020 в Україні здобувають вищу освіту 80 470 іноземних громадян і осіб без громадянства.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА