14:16 23.10.2020

ОАСК відмовив жителю Івано-Франківщини у задоволенні позову про опитування на виборах 25 жовтня

2 хв читати
ОАСК відмовив жителю Івано-Франківщини у задоволенні позову про опитування на виборах 25 жовтня

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) визнав необґрунтованим позов жителя Івано-Франківської області про визнання протиправним оголошення президента України Володимира Зеленського про проведення всенародного опитування 25 жовтня на виборчих дільницях і відмовився задовольнити цей позов.

Як повідомила прес-служба ОАСК, суд відкрив провадження у справі і призначив його до розгляд у порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні 23 жовтня о 8:00.

У зв'язку з тим, що сторони, які були належним чином повідомлені, не прибули на судове засідання, суд продовжив розгляд справи у письмовому провадженні.

"У рішенні суду йдеться, що обов’язковою умовою надання правового захисту судом є наявність реального порушення прав особи на момент звернення до суду. Оголошення будь-яким суб’єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінене судом як дія, яка порушує право позивача. Виходячи з меж заявлених вимог та аналізу положень чинного законодавства суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим та недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачу у його задоволенні", - інформує прес-служба.

Рішення набуває чинності відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення в Україні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань: чи треба запроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах; чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони; чи підтримують вони скорочення чисельного складу Верховної Ради із 450 до 300 народних депутатів, легалізацію медичного канабісу та порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА